کتاب درآمد پرماجرا

این داستان پر از ماجراهایی است که برای یک دختر کوچولوی بانمک اتفاق می‌افتد.
پدر و مادر «آملیا» قول داده‌اند که برایش دوچرخه بخرند البته به شرطی که نصف پول دوچرخه را خودش بدهد!

«آملیا» تقریبا هر کاری می‌کند تا بالاخره با پشتکار به دوچرخه دلخواهش می‌رسد.
گیج شدن «آملیا» وقتی که بزرگترها با او حرف می زنند، ماجراهای بامزه، تصمیم‌ها و انتخاب‌های او در داستان، مطالب آموزنده و خنده دار کتاب و ارائه راز و رمزهای کسب درآمد، این کتاب را تبدیل به داستانی بسیار جذاب و خواندنی کرده که شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.


بچه‌های عزیز! لازمه بدونید کتاب «درآمد پرماجرا» با مقدمه جناب آقای افشین علا، نویسنده و شاعر بزرگ کشورمون منتشر و در نشریه نیویورک تایمز (یکی از نشریات معروف دنیا) به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتابها در زمینه سواد مالی معرفی شده است.

پدر و مادر آملیا قول داده‌اند که برایش دوچرخه بخرند به شرطی که نصف پولش را خودش بدهد. دختر بامزه داستان به کارهای مختلفی دست می‌زند و شغل‌های متنوعی را امتحان می‌کند تا بتواند دوچرخه دلخواهش را به دست بیاورد.

کتاب «درآمد پرماجرا» توسط کارشناسان به عنوان یکی از بهترین کتاب‌ها برای آموزش مهارت‌های پولی به کودکان معرفی شده است و در نشریه نیویورک تایمز به عنوان یکی از کتابهای پرفروش معرفی شده است.
قهرمان داستان دختری به نام آمِلیا بِدِلیاست که علاوه بر اینکه بسیاری از حرف‌های بزرگ‌ترها و اصطلاحاتشان را متوجه نمی‌شود، اما با پشتکار فراوانی که دارد تمامی مشکلات را پشت سر می‌گذارد تا بتواند پول مورد نیازش را به دست بیاورد؛ تصمیم‌گیری‌ها و انتخاب‌های او در خلال داستان، بسیار جذاب و خواندنی است.
این کتاب با استفاده از تکنیک‌های داستانی و با زبانی طنز، بسیاری از مطالب آموزشی در زمینه‌های «پول و کسب درآمد»، «روش‌های مختلف تبلیغات و بازاریابی» و همین طور «کارآفرینی» را به کودکان آموزش می‌دهد.
یکی از نکته‌های جالب داستان، هماهنگی پدر و مادر اوست که در همه مراحل به او کمک می‌کنند تا به نتیجه دلخواه برسد و در این راه از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

همین حالا سفارش دهید: برای سفارش کافیست عنوان کتاب را به آی دی تلگرام ارسال کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند.

🆔 تلگرام🆔